Centrální jednotky pro chytrou domácnost

Centrální jednotky pro chytrou domácnost systému PocketHome® slouží k vzdálenému ovládání vytápění, osvětlení, elektroinstalace, zabezpečení, apod..

Aplikace

Díky naši aplikaci můžete ovládat veškeré prvky z pohodlí gauče nebo odkudkoli na světě. 

Naše aplikace je velmi jednoduchá a intuitivní na ovládání.

Možnosti systému

Nový bezdrátový systém PocketHome®  od společnosti ELEKTROBOCK MTF, zvyšuje komfortní ovládání spotřebičů v domácnosti. 

 

Teplovodní vytápění

Potřebujete regulovat teplovodní radiátory ve Vašem domě/ bytě a mít tak neustálý komfort bez zbytečných starostí? Pak jste tu správně. 

Podlahové vytápění

Pro dokonalý pocit tepelné pohody, zdravější a pro člověka příjemnější druh vytápění využijte podlahového vytápění. S našimi prvky budete za vodou.

Elektrické vytápění

Potřebujete regulovat teplovodní radiátory ve Vašem domě/ bytě a mít tak neustálý komfort bez zbytečných starostí? Pak jste tu správně. 

Ovládání žaluzií

Hledáte produkty, které slouží k automatizaci stínící techniky a chcete si ušetřit spoustu každodenních starostí? S našimi prvky lze ovládat žaluzie, rolety, markýzy a jiné typy stínění.

Ovládání osvětlení

Chcete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas? Díky inteligentnímu ovládání osvětlení je to možné. A nepotřebujete k tomu spousty tlačítek a ovladačů.

Ovládání spotřebičů

Nechcete vstávat z pohodlí gauče, abyste rozsvítili nebo si zapnuli kávovar? Bezdrátové ovládání spotřebičů poskytuje širokou škálu možností, jak si zjednodušit Váš život.

Bezpečnost

Potřebujete rozšířit Váš systém o bezpečnostní prvky? S našimi produkty pro ochranu před vloupáním, požárem, únikem vody,… můžete klidně odjet na dovolenou a mít přehled o aktuálním dění ve Vaší domácnosti.

Systém pockethome pro Vaši nemovitost

Naš systém je určený pro všechny druhy nemovitostí ať se jedná o byt, dům nebo komerční účely. Ovládání Vašeho domu nebylo nikdy jednodušší

Grafika domy
Grafika domy
Grafika domy