Ovládání elektrického vytápění

Preferujete elektrické podlahové vytápění, vytápění pomocí přímotopných těles, nebo je Vaše obydlí vybaveno moderním infra topením?
Pak je tato kategorie produktů určena právě Vám.

Aplikace

Díky naši aplikaci můžete ovládat veškeré prvky z pohodlí gauče nebo odkudkoli na světě. 

Naše aplikace je velmi jednoduchá a intuitivní na ovládání.

Možnosti systému

Nový bezdrátový systém PocketHome®  od společnosti ELEKTROBOCK MTF, zvyšuje komfortní ovládání spotřebičů v domácnosti. 

 

Teplovodní vytápění

Potřebujete regulovat teplovodní radiátory ve Vašem domě/ bytě a mít tak neustálý komfort bez zbytečných starostí? Pak jste tu správně. 

Podlahové vytápění

Pro dokonalý pocit tepelné pohody, zdravější a pro člověka příjemnější druh vytápění využijte podlahového vytápění. S našimi prvky budete za vodou.

Elektrické vytápění

Potřebujete regulovat teplovodní radiátory ve Vašem domě/ bytě a mít tak neustálý komfort bez zbytečných starostí? Pak jste tu správně. 

Ovládání žaluzií

Hledáte produkty, které slouží k automatizaci stínící techniky a chcete si ušetřit spoustu každodenních starostí? S našimi prvky lze ovládat žaluzie, rolety, markýzy a jiné typy stínění.

Ovládání osvětlení

Chcete mít doma vždy tu správnou atmosféru ve správný čas? Díky inteligentnímu ovládání osvětlení je to možné. A nepotřebujete k tomu spousty tlačítek a ovladačů.

Ovládání spotřebičů

Nechcete vstávat z pohodlí gauče, abyste rozsvítili nebo si zapnuli kávovar? Bezdrátové ovládání spotřebičů poskytuje širokou škálu možností, jak si zjednodušit Váš život.

Bezpečnost

Potřebujete rozšířit Váš systém o bezpečnostní prvky? S našimi produkty pro ochranu před vloupáním, požárem, únikem vody,… můžete klidně odjet na dovolenou a mít přehled o aktuálním dění ve Vaší domácnosti.

Systém pockethome pro Vaši nemovitost

Naš systém je určený pro všechny druhy nemovitostí ať se jedná o byt, dům nebo komerční účely. Ovládání Vašeho domu nebylo nikdy jednodušší

Grafika domy
Grafika domy
Grafika domy

Zaujal váS náš systém?

Rádi by jste se dozvěděli o našem systému více? Nebo už náš systém máte a potřebujete poradit, rozšířit o další naše prvky? Neváhejte nás kontaktovat. Velmi rádi vám poradíme nebo navrheme kompletně celý projekt chystrého ovládání domu, bytu nebo firmy.